• Mistrzostwa Gminne w Piłce Ręcznej w Wolborzu- 16 listopada

• Podczas Gminnych Mistrzostw w Piłce Ręcznej drużyna dziewcząt z naszej szkoły zajęła II miejsce. Skład zespołu: kl. V-Lech Martyna , Przybył Adriana ,Pytel Nikodem,  Rajkowska Oliwia, Szychta Oliwia, Wrona Milena,  kl. VI- Bogusławska Lena, Owczarek Wioletta . Drużyna chłopców  I miejsce. Skład zespołu: kl. V-Wrona Karol,  kl. VI- Mogieła Norbert, Sońta Hubert, Szczepanik Jakub, Tuchowski Adrian, kl. VII - Owczarek Wiktor. Gratulujemy!

• „Szkoła do hymnu” 2021

• Już po raz kolejny przedszkolaki, uczniowie klas 1-3  i nauczyciele z naszej szkoły  w ramach akcji „Szkoła do hymnu”, w środę, 10 listopada o symbolicznej godzinie 11:11 zaśpiewali „Mazurka Dąbrowskiego”. W ten sposób włączyliśmy się  we wspólne świętowanie kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

• Ślubowanie klasy I – 4 listopada 2021

• Uroczystość ślubowania i  pasowania na uczniów klasy I stanowi przeżycie nie tylko dla samych dzieci - kandydatów na uczniów, ale także ich rodziców. W towarzystwie zaproszonych gości : Pana Andrzeja Jarosa - Burmistrza Wolborza ,  Pana Zbigniewa Klewina - Przewodniczącego Rady Miejskiej Wolborza oraz Pana Karola Przybyła - Przewodniczącego naszej Rady Rodziców, przedstawicieli SU i pocztu sztandarowego naszej szkoły oraz Rodziców, Babć, Dziadków i Cioć, składając uroczyste ślubowanie oficjalnie wstąpili w szeregi braci uczniowskiej .W pięknych biretach i odznakach wyglądali wyjątkowo dostojnie. Z ogromną powagą powtarzali słowa przysięgi. Rodzice uczniów również zapewnili, że będą wspierać swoje pociechy i pomagać im przez wszystkie lata nauki. Jesteśmy pewni , że ten ważny dzień zostanie na długo w ich  pamięci . Pierwszakom życzymy wielu sukcesów w murach naszej szkoły!