• Powiatowe Młodzieżowe Mistrzostwa SZS w Piłce Siatkowej Chłopców

• W dniu 18.01.2022 w hali sportowej w Moszczenicy odbyły się Powiatowe Młodzieżowe Mistrzostwa SZS w Piłce Siatkowej Chłopców. Podczas zmagań sportowych rozgrywanych w systemie „każdy z każdym” siatkarze z naszej szkoły wywalczyli  V miejsce.
            Skład zespołu: Kacper Koch, Norbert Chodakowski, Aleksander Klewin, Wiktor Owczarek, Bartłomiej Łaski, Oliwier Żegota.
            Gratulujemy!

• Powiatowe Młodzieżowe Mistrzostwa SZS w Piłce Siatkowej Dziewcząt

•       W dniu 18.01.2022 w hali sportowej w Moszczenicy odbyły się Powiatowe Młodzieżowe Mistrzostwa SZS w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Podczas zmagań sportowych rozgrywanych w systemie „każdy z każdym” siatkarki z naszej szkoły wywalczyły  III miejsce.
            Skład zespołu: Siergiej Leoni, Łaska Maja, Krawczyk Nelly, Jaśkowska Anna, Zakrzewska Natalia, Wyrębska Amelia.
            Gratulujemy!

• Gminne Mistrzostwa SZS w Piłce Siatkowej

• 13.01.2022 w hali sportowej w Wolborzu odbyły się Gminne Mistrzostwa SZS w Piłce Siatkowej. W zawodach udział wzięli uczniowie i uczennice naszej szkoły. Spotkania rozegrane zostały w systemie "każdy z każdym". Zarówno chłopcy jak i dziewczęta, wygrali wszystkie mecze i zajęli I miejsca.
            Zespół dziewcząt: Siergiej Leoni, Łaska Maja, Krawczyk Nelly, Jaśkowska Anna, Zakrzewska Natalia,  Wyrębska Amelia.
            Zespół chłopców: Chodakowski Norber, Koch Kacper, Klewin Aleksander, Łaski Bartłomiej, Owczarek Wiktor, Żegota Oliwier.