• Turniej Piłki Siatkowej Ósmoklasistek

• W dniu 28.04.2022 w hali sportowej SP 2 w Piotrkowie Tryb.  odbył się Turniej Piłki Siatkowej Ósmoklasistek (dwójki) organizowany przez UKS Fuks Sulejów pod patronatem Starostwa Powiatu Piotrkowskiego. Wśród trzynastu zespołów dwójkowych dziewcząt z Piotrkowa  i powiatu piotrkowskiego,  naszą szkołę reprezentowały  Maja Łaska i Nelly Krawczyk. W trakcie zmagań wywalczyły one IV miejsce.

• Informacja dla Rodziców
            dotycząca przyjęcia dzieci do oddziału przedszkolnego
            i klasy pierwszej w roku szkolnym 2022/2023
            Szkoły Podstawowej w Goleszach Dużych.

Informuję, że  wszystkie złożone w obowiązującym terminie wnioski zostały rozpatrzone pozytywnie. Szczegółowych informacji można uzyskać u pedagoga szkolnego pod numerem telefonu: 696203935.

• Prima Aprilis

• Z inicjatywy samorządu uczniowskiego w Prima Aprilis  zorganizowano Dzień bez plecaka.  Pomysłowość uczniów przeszła nasze oczekiwania, co potwierdza galeria zdjęć.  Mamy nadzieję,  że za rok nie zabraknie nowych  pomysłów.