• AWANS SZCZYPIORNISTEK DO POWIATU

• W czwartek  2 listopada w hali sportowej w Wolborzu  odbyły się  Mistrzostwa Gminne w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców. Zawody rozegrano w dwóch kategoriach wiekowych – rocznik 2011 i młodsi oraz rocznik 2009-2010. Do Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej awansował zespół dziewcząt zdobywając miejsce pierwsze. Wszystkie pozostałe zespoły zajęły miejsca drugie.
            Skład drużyny zwycięskiej (rocznik 2009-2010): Owczarek Wioletta, Bogusławska Lena, Rój Agata, Sójka Paulina, Przybył Adriana, Szychta Oliwia, Lech Martyna, Kramarenko Sofia, Wrona Milena.
            Skład drużyny dziewcząt – II miejsce (rocznik 2011 i młodsze): Szychta Maja, Kwapisz Adrianna, Sobala Lena, Wach Joanna, Walak Sofia, Kiszczak Emilia, Zając Zuzanna, Pawlak Julia.
            Skład drużyny chłopców  – II miejsce (rocznik 2011 i młodsi): Składowski Piotr, Tuchowski Adrian, Sońta Hubert, Szczepanik Jakub, Wlazło Patryk, Mogieła Norbert, Kacprzak Krzysztof, Wrona Karol.
            Skład drużyny chłopców  – II miejsce (rocznik 2009-2010): Andrych Mateusz, Doroziński Patryk, Dziuban Franciszek, Kugiel Hubert, Serwa Tomasz, Serwik Norbert, Sońta Dominik, Szczepanik Oskar, Walak Alex, Wrona Kacper.